Sardynia biuro podróży: przed nami długie wakacje, aby spędzić ten czas z korzyścią, najlepiej wykupić wczasy do ciekawego miejsca. Na przykład na Sardynię biuro podróży organizuje atrakcyjne cenowo oferty dla singli i dla całych rodzin. Wyspa Sardynia znajduje się na Morzu Śródziemnym między Korsyką a Sycylią, jest częścią Włoch.

Ta lokalizacja już mówi o kolorowych miejscach i wspaniałych wakacjach na wyspie. Harmonijne połączenie tworzą: natura, klimat, architektura, tempo i styl życia. Wyspa jest niezwykle zróżnicowana, od prymitywnych wiejskich przedmieść po wyrafinowane krajobrazy wydm. Pustynię zastępują stepy, typowa śródziemnomorska roślinność sąsiaduje z bujnymi lasami sosnowymi.

Wyprawa na Sardynię – biuro podróży zorganizuje niezapomniane wczasy i wycieczki

Przejdźmy do samej reszty, czyli najlepszych wakacyjnych miejsc na wyspie. Na początek podział samych wakacji na rodzaje, po czym wymieniamy najlepsze miejsca i sposoby na relaks. A więc rodzaje rekreacji: rodzina, aktywna, elitarne wakacje. Na Sardynii biuro podróżny https://wakacjenasardynii.pl/ ma do zaoferowania wiele atrakcji dla dorosłych oraz dla dzieci, na pewno każdy będzie się dobrze bawił i wypoczywał.

Nasi turyści najczęściej wyjeżdżają za granicę z rodzinami, więc zacznijmy od tego typu wakacji. Na wakacje z dziećmi najlepiej nadaje się  Costa Paradiso. Kurort słynie z plaż, które są chronione przed silnymi wiatrami. Atmosfera prywatności, drobny biały piasek i czyste morze będą doskonałą bazą do relaksu i pięknych zdjęć do rodzinnego albumu fotograficznego.

Aktywne wakacje cieszą się nie mniejszą popularnością niż rodzinne, więc to następne. Do tego typu wakacji odpowiedni jest kurort Villasimius, gdzie można uprawiać windsurfing i nurkowanie. Kurort ten słynie z bogatego ekosystemu podwodnego, a w pobliżu jego wybrzeża znajdują się zatopione statki, co niewątpliwie podsyca zainteresowanie turystów. Ośrodek ten posiada również rozwinięte życie nocne, różnorodne kluby, bary, restauracje i po prostu dyskoteki nie pozwolą się nudzić aktywnemu turyście. Zapewnia również swoim gościom możliwość korzystania z morza i turystyki pieszej, jazdy konnej i golfa. Na ekskluzywne i droższe wakacje najlepiej wybrać się do kurortu Costa Smeralda, który posiada pięciogwiazdkowe hotele i wiele kilometrów piaszczystych plaż. Przeważnie turyści spędzają tu czas w klubach jachtowych i na wycieczkach łodziami, co dopełnia obraz luksusu i komfortu.

Wczasy na Sardynię z biurem podróży

Istnieje wiele biur podróży świadczących swoje usługi w zakresie turystyki, jednak wśród całej różnorodności warto zwrócić uwagę na naszą firmę. Główną cechą naszych wycieczek, wczasów, wakacji jest to, że są one wyprzedane bardzo szybko. Dlatego pomyśl wcześniej o zakupie oferty na Sardynię z biurem podróży w okazyjnej cenie. Skontaktuj się z nami i uzyskaj najbardziej aktualne informacje o dostępności wyjazdów na wyspę Morza Śródziemnego.  

Co Cię czeka na włoskiej wyspie Sardynia – biuro podróży podpowiada:

 • Komfortowe hotele.
 • Czyste plaże.
 • Szmaragdowe morze.
 • Starożytne zabytki historyczne.
 • Piękna natura.
 • Wspaniałe jedzenie.

Wczasy na Sardynii perły Włoch, to idealna opcja dla tych, którzy chcą zorganizować niezapomnianą wycieczkę nad wybrzeże Morza Śródziemnego.

Plaże Sardynii

Wczasy na Sardynii z biurem podróży są idealne dla lubiących wakacje na plaży. Wybrzeże wyspy to 1/4 całego obszaru plażowego Włoch. Plaże są tu bardzo wygodne i czyste. Nic dziwnego, że są oznaczone prestiżowymi Błękitnymi Flagami UE.

Wśród najlepszych plaż są:

 • Alghero to jeden z największych kurortów we Włoszech, gdzie zapewniono wszystko na wspaniałe wakacje na plaży.
 • Cala Mariolu to jedno z najpiękniejszych miejsc na włoskim wybrzeżu na Sardynii.
 • La Pelosa jest często określana jako europejska plaża bounty. Najlepsza opcja na wycieczkę na Sardynię z biurem podróży.
 • Potrisko – plaża otoczona malowniczą skalistą mierzeją, a jednocześnie przyciągająca ultranowoczesnym portem.
 • Spiaggia del Rizo to miejsce, gdzie wczasowicze mogą się opalać, siedząc na małych kamieniach kwarcowych (zastępują tutaj zwykły piasek).
 • Spiaggia Kokkorochchi to najbardziej żwirowa plaża na wyspie.

Sardynia z biurem podróży to doskonałe wakacyjne rozwiązanie

Sardynia biuro podróży
Sardynia biuro podróży

Gorące słońce i ciepłe morze już na Ciebie czekają. Decydujesz się na Sardynię, biuro podróży ma do zaoferowania doskonały program, który będziesz mógł wykorzystać podczas swojego urlopu. Rzuć wszystko i zarezerwuj wczasy z naszą specjalną ofertą. Sardynia już na Ciebie czeka. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie na rynku turystycznym.

Rozumiemy, że wyjazd wakacyjny to po pierwsze długo wyczekiwane wydarzenie, a po drugie to wczasy. Nasza praca z klientem jest zbudowana w taki sposób, że wakacje zaczynają się już na etapie poszukiwania wycieczek. Komfort i wzajemne zrozumienie są dla nas na pierwszym miejscu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zadzwoń do nas lub przyjdź do naszego biura podróży a my chętnie doradzimy. Chcesz jechać z rodziną na Sardynię, biuro podróży to umożliwi, zaoferuje pokoje rodzinne, smaczne posiłki i bogaty program zarówno dla dorosłych i dla dzieci.

Polecamy szczególnie:

Wszyscy pracownicy naszego biura podróży są stale szkoleni:

   • Są świadomi wszystkich najnowszych innowacji na rynku.
   • Nasi eksperci uczestniczą w różnych seminariach.
   • Często poznają zawiłości różnych krajów.
   • Latają na wycieczki promocyjne.

Tym samym pomoc w doborze i sprzedaży wczasów na Sardynię z biurem podróży na pewno będzie wykwalifikowana. Podanie wszystkich szczegółów jest naszym najwyższym priorytetem. Kochamy nasz zawód i każdego klienta traktujemy z troską. Przebywając na tej pięknej wyspie nad morzem Śródziemnym specjaliści naszego biura podróży zawsze pracują z turystami. Zawsze służą radą i są gotowi do pomocy 24 godziny na dobę.

 

Wakacje na Sardynii
Piazza San Nicola 5
07020 Loiri SS, Włochy
+393314126886
www.wakacjenasardynii.pl

Wiązary dachowe

25 kwietnia 2022

Ekspozytory

20 czerwca 2022