Agencja pracy oferuje pracodawcom kompleksową pomoc w znalezieniu pracowników z Ukrainy. Pracownicy z Ukrainy – dla nich współpracujemy z pracownikami i wykonawcami z Polski i z Ukrainy. Proces rekrutacji specjalistów jest czasochłonny i wymaga wypełnienia wielu obowiązków. Nasza agencja przejmuje te obowiązki od pracodawcy. W procesie poszukiwania kompetentnego pracownika działamy nie tylko w ramach rekrutacji, ale również poszukiwania bezpośredniego. Gwarantujemy odpowiednie kwalifikacje pracowników poprzez staranny dobór, na który składa się: weryfikacja wykształcenia, zezwoleń (certyfikatów) i umiejętności kandydata. Analizujemy jego doświadczenie zawodowe i rekomendacje.

Co możemy zrobić na pracowników z Ukrainy?

agencja pracy tymczasowej szczecin
agencja pracy tymczasowej szczecin

Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników z Ukrainy https://apsprofit.pl/dla-pracodawcy/pracownicy-z-ukrainy/ . Pomożemy Ci znaleźć pracę w Polsce i załatwimy wszystkie związane z tym formalności. Od wielu lat współpracujemy ze sprawdzonymi i zaufanymi pracodawcami z branż takich jak: budownictwo, produkcja, rolnictwo i ogrodnictwo, turystyka i hotelarstwo, przemysł. Systematycznie poszerzamy bazę ofert pracy, abyś mógł znaleźć dokładnie taką pracę, o jakiej marzysz.

Pracownicy naszej agencji pracy tymczasowej nie tylko wesprą Cię w wyborze odpowiedniej oferty pracy, pomogą załatwić wszystkie niezbędne formalności, ale także zajmą się Tobą podczas pobytu w Polsce. Współpracujemy z najlepszymi i sprawdzonymi firmami z największych miast w kraju, co gwarantuje legalną pracę. Zdajemy sobie sprawę z realiów, z jakimi pracownik na Ukrainie musi się zmierzyć w chwili obecnej. Dlatego chcemy pomóc znaleźć legalną pracę w Polsce, gdzie możesz liczyć na godziwe zarobki i lepsze warunki pracy.

Dzięki naszej agencji pracy dla pracowników z Ukrainy otrzymasz:

  • Legalne zatrudnienie w Polsce i za granicą.
  • Wsparcie w załatwieniu wszelkich formalności związanych z pobytem w Polsce.
  • Ciekawą pracę w największych miastach Polski, uwzględniającą Twoje oczekiwania i umiejętności zawodowe.
  • Praca sezonowa, tymczasowa lub stała.
  • Pracę, która da Ci możliwość rozwoju zawodowego.
  • Stały kontakt z naszym pracownikiem mówiącym po ukraińsku.

Jak rozpocząć współpracę z agencją pracowników z Ukrainy?

Po wybraniu naszej agencji pracy https://www.facebook.com/PracownicyzUkrainy24 podaj dokładne dane, zawierające ważne informacje dotyczące twojego doświadczenia, wykształcenia oraz dodatkowe szczegóły dotyczące pracy, o którą chcesz się ubiegać. Po zapoznaniu się z tymi informacjami udzielimy szczegółów dotyczących oferty pracy oraz legalizacji pobytu. Jeśli wśród naszych ofert nie znalazłeś nic dla siebie, nie poddawaj się! Trafiając do naszej bazy kandydatów, szybko znajdziemy dla Ciebie zatrudnienie, a gdy będziemy mieli stanowisko spełniające Twoje oczekiwania, zostaniesz o tym natychmiast poinformowany przez naszego specjalistę.

Pracujemy odpowiedzialnie, chcemy mieć pewność, że rozpoczniesz współpracę z pracodawcą, który stworzy dla Ciebie bezpieczne i komfortowe środowisko. Osoby, które rozpoczęły pracę dzięki współpracy z nami podkreślają, że uzyskali gwarancję realizacji celów zawodowych i przyjemnego pobytu w miejscu pracy. Umożliwiamy także dotarcie do pracowników z Ukrainy którzy dysponują określonymi umiejętnościami i kwalifikacjami. Do nas zgłasza się bardzo dużo pracowników ze Wschodu, których interesuje praca w polskich przedsiębiorstwach. 

Pracownikom z Ukrainy zapewniamy:

  • Pomoc w przygotowaniu niezbędnych dokumentów. Rozpoczynając współpracę z nami otrzymujesz wsparcie na każdym etapie zatrudnienia. Możesz liczyć na naszych specjalistów w sprawach związanych z legalizacją dokumentów, a także zezwolenia od wojewody i Karty Pobytu (Zezwolenia na Pobyt).
  • Terminowa wypłata wynagrodzenia. Gwarantujemy wysoki poziom obsługi oraz właściwe prowadzenie ewidencji kadrowej. Na bieżąco monitorujemy zmiany w przepisach i aktualizujemy programy naliczania wynagrodzeń. Dzięki szerokiej wiedzy i sumienności naszych specjalistów masz pewność, że Twoje wynagrodzenie zostanie prawidłowo naliczone i terminowo zaksięgowane na Twoim rachunku bieżącym.
  • Pomoc w organizacji mieszkania. Współpracując z nami pracownik z Ukrainy może samodzielnie poszukać mieszkania lub skorzystać z naszej oferty zakwaterowania dla pracowników. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas noclegi spełniały oczekiwania.
  • Osobiste wsparcie pracownika naszej agencji pracy tymczasowej. Jako pracownik naszej agencji możesz liczyć na pełne wsparcie na wszystkich etapach procesu rekrutacji, gdyż dbamy o Twoje bezpieczeństwo i dobre samopoczucie. Zapewniamy bezpośrednie wsparcie ze strony koordynatorów, którzy pełnią rolę tłumaczy i pomagają we wszystkich formalnościach.

Czy warto postawić na outsourcing pracowników z Ukrainy?

Usługi outsourcingowe są doskonałym rozwiązaniem, dla firm które chcą skorzystać z pomocy naszej agencji pracy i korzystać z pracowników z Ukrainy. Naszym zadaniem jest dobór specjalistów, którzy spełnią Twoje wymagania i na przykład zajmą się profesjonalnym zarządzaniem pracownikami, którzy wykonają przydzielone zadania. Wykonujemy zobowiązania zarówno wobec pracowników z Ukrainy jak i konkretnych urzędów kontrolnych. Dla nas najważniejszy jest sukces współpracujących z nami przedsiębiorców i dlatego realizujemy usługi wysokiej jakości.

Dobry podolog Warszawa

25 lutego 2022

Wiązary dachowe

25 kwietnia 2022