Laptop Apple MacBook Pro 13″ MV9A2ZE/A Intel Core i5 512GB w kolorze srebrnym to potężny komputer przenośny do domu i biura z czterordzeniowym procesorem. Jego zaawansowane technologiczne wyposażenie zapewnia możliwość wykonywania na nim nawet złożonych zadań. Doskonały procesor: Intel Core i5 daje możliwość jednoczesnego korzystania z wielu programów, utrzymywania otwartych wielu dokumentów i stron internetowych, cieszenia się muzyką w tle oraz pobierania dużych plików.

Laptop Apple MacBook Pro 13″ MV9A2ZE/A Intel Core i5 512GB – cechy

Laptop Apple MacBook Pro 13" MV9A2ZE/A Intel Core i5 512GB w kolorze srebrnymMatryca IPS zapewnia wysoką wierność kolorów, doskonały kontrast obrazu i dobrą widoczność pod praktycznie każdym kątem widzenia. Złącze USB typu C umożliwia podłączenie do laptopa najnowszych smartfonów i tabletów w celu przesyłania danych i ładowania. Dostępne są również niezliczone adaptery A / V, a nawet stacje dokujące typu C. Wbudowany odbiornik Bluetooth pozwoli na połączenie telefonu z innymi urządzeniami obsługującymi technologię Bluetooth. Laptop Apple MacBook Pro 13″ MV9A2ZE/A z systemem operacyjnym: macOS Mojave to wspaniała wydajność za rozsądną cenę. Producent zastosował procesor idealny dla biznesowych laptopów i urządzeń multimedialnych. Wersja z czterema rdzeniami ma zintegrowany układ graficzny z kartą Intel Iris Plus 655 HD. Jest gwarancją komfortowej obsługi systemu,daje możliwość nie tylko grania w gry i oglądania filmów w doskonałej jakości ale także przetwarzanie zdjęć.

Bardzo duża pamięć RAM 8 GB z częstotliwością pracy 2133 MHz do jednoczesnej pracy z wieloma programami i dużymi plikami. Kamera internetowa FaceTime HD zintegrowana z ekranem do rozmów wideo za pomocą programu Skype lub innych programów do rozmów wideo. Zintegrowany system głośników stereo i 3 głośniki słuchania do muzyki i oglądania filmów. MacBook Pro ma dobrze zbalansowany system dźwiękowy o wysokiej rozdzielczości z szerokim zakresem dynamiki i wzmocnionym basem. Głośniki są podłączane bezpośrednio do zasilania systemu, aby zwiększyć moc szczytową.

Laptop Apple MacBook Pro 13″ MV9A2ZE/A Intel Core i5 512GB – przekątna 13,3 cala

Apple MacBook Pro 13 wyposażono w ekran o odpowiedniej przekątnej, co jest niezbędnym warunkiem wygodnego użytkowania urządzenia. Srebrny laptop Apple posiada błyszczące wykończenie, co przyciąga wzrok i zapewnia wspaniałe wrażenia podczas oglądania filmów, zdjęć lub grania w gry. Klawiatura wyspowa laptopa Apple MacBook Pro 13 to idealna funkcjonalność oraz estetyczny design. Eleganckie rozwiązanie, które pozwala na wygodne pisanie i korzystanie z laptopa, a czyszczenie szczelin między klawiszami jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Wyświetlacz Retina w laptopie Apple MacBook Pro 13

Rozdzielczość 2560 na 1600 pikseli zapewnia wysokiej jakości reprodukcję kolorów z milionami barw. Podświetlenie LED oraz idealny kontrast, spowodował, że uzyskiwana jest jeszcze głębsza czerń i dużo jaśniejsza biel. Podczas pracy na laptopie Apple MacBook Pro 13″ MV9A2ZE/A można cieszyć się intensywnymi kolorami czerwieni i zieleni, co jest bardzo ważne dla odbioru. Producent wprowadził technologię True Tone, dzięki której następuje automatyczne dopasowanie do oświetlenia w danym środowisku. A to powoduje, że obraz na ekranie wygląda naturalniej. Ważne! Ekran IPS cechują szerokie kąty widzenia, bardzo dobre odwzorowanie kolorów i ostry kontrast.

WiFi w laptopie Apple MacBook Pro 13

Dzięki karcie sieciowej Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac można połączyć się z domową siecią bezprzewodową lub publicznymi punktami dostępowymi Wi-Fi. Nowoczesny i jak zawsze w Apple niezawodny Bluetooth jest zapewnieniem doskonałej komunikacji bezprzewodowej oraz praktycznego transferu danych.

Dlaczego warto wybrać laptop Apple MacBook Pro 13″ MV9A2ZE/A Intel Core i5 512GB?

MacBook Pro wyznacza zupełnie nowe standardy wydajności i przenośności laptopów. Potężny procesor, zaawansowana grafika, ultraszybka pamięć masowa i nie tylko. To imponujące możliwości laptopa które pomagają ożywić kreatywne projekty, szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Laptop Apple MacBook Pro 13 to nowy poziom bezpieczeństwa. Apple T2 Security Chip to chip drugiej generacji do Maca zaprojektowany przez Apple, aby pomóc w bezpieczniejszej ochronie danych MacBooka Pro. Zawiera moduł Secure Enclave, gwarantujący funkcję bezpiecznego rozruchu i odpowiada za przechowywanie zaszyfrowanych danych. Układ zabezpieczający Apple T2 integruje wiele oddzielnych kontrolerów, w tym kontroler zarządzania systemem, kontroler audio i kontroler SSD. Dodatkowo chip obsługuje funkcję Hej Siri na MacBooku Pro, asystent głosowy jest zawsze gotowy do otwarcia aplikacji, znalezienia dokumentu, odtworzenia muzyki czy odpowiedzi na pytanie.

Laptop Apple MacBook Pro 13 pomoże przyspieszyć biznes

MacBook Pro jest wyposażony w pamięć SSD o pojemności 512 GB o wysokiej prędkości odczytu sekwencyjnego. Model 13-calowy MacBook Pro z paskiem Touch Bar jest dostępny z dyskiem SSD o pojemności do 2 TB. To wystarczy, aby zabrać ze sobą nawet najbardziej obszerne pliki – na przykład biblioteki zdjęć lub projekty wideo. Pasek Touch Bar obsługuje wiele aplikacji wbudowanych w MacBooka Pro, pomagając odpowiadać na e-maile, formatować dokumenty i szybciej. Można natychmiast uruchomić MacBooka, otworzyć wiele aplikacji i importować duże pliki. A chip zabezpieczający Apple T2 automatycznie szyfruje wszystkie dane w czasie rzeczywistym.

Thunderbolt 3 w laptopie Apple MacBook Pro 13

Rezultatem Thunderbolt 3 jest szybki i wszechstronny port. Umożliwia przesyłanie danych, ładowanie urządzeń i wyprowadzanie wideo do dodatkowych monitorów przez to samo złącze. MacBook Pro ma cztery takie porty (4x 3.1 Gen 2 -typ C), dzięki czemu można je łączyć z obu stron. Można też podłączyć swoje urządzenia jednym kablem lub kablem z przejściówką.