Nasza firma transportowa w Szczecinie zapewnia klientom wykwalifikowaną pomoc w transporcie sprzętu AGD, sprzętu specjalnego i materiałów budowlanych. Wystarczy, że skontaktujesz się telefonicznie z jednym z naszych przedstawicieli, a pojazd do 3,5 tony znajdzie się we właściwym miejscu.

Poinformuj nas o rodzajach przewożonych przedmiotów, odpowiadając na jasne pytania (którą kondygnację powinniśmy wnieść, czy w domu jest winda itp.). Jest to konieczne, aby wybrać najlepszy pojazd (z plandeką, blachą) w zależności od wielkości i liczby ładowaczy. Możesz również zamówić transport ładunku z lotniska lub dworca kolejowego.

Transport w Szczecinie – transport materiałów budowlanych

Liny, profile, sprzęt do załadunku, karabinki – wszystko to przyczynia się do integralności Twojego ładunku. Posiadamy pełne zaplecze materiałowe i techniczne, aby wszystko rzetelnie przetransportować. Jeśli potrzebujesz transportu w Szczecinie, nasza firma jest zawsze gotowa zaoferować najlepszą opcję dla pojazdów do 3,5 tony. W naszej flocie znajdują się w pełni sprawne, nowoczesne modele. Jesteśmy gotowi zapewnić odpowiednie pojazdy zgodnie z potrzebami naszych klientów.

Firma transportowa w Szczecinie
Firma transportowa w Szczecinie

Prace budowlane i remonty prawdopodobnie spowolnią z powodu braku jasnego harmonogramu dostarczania materiałów budowlanych na place budowy. A żeby wyeliminować wszystkie dodatkowe koszty, potrzebujesz wydajnego rozwiązania, bo nawet czas oczekiwania na materiał musi być opłacany. Nasza firma transportowa w Szczecinie oferuje Państwu możliwość transportu materiałów budowlanych w dogodnym terminie. Nie musisz się też martwić delikatnymi materiałami, takimi jak szkło czy płyta gipsowo-kartonowa. Wszystko to zostanie bezpiecznie wysłane przy użyciu odpowiednich materiałów opakowaniowych.

Wiele razy podczas budowy obiektu wymagane są materiały hydroizolacyjne. Problemy z ich transportem powstają, ponieważ materiały te są przechowywane w beczkach i mogą przewrócić się podczas transportu. W naszej firmie spedycyjnej w Szczecinie zabezpieczamy je i przestrzegamy wszystkich zasad wysyłki. Zorganizuj ciągły transport materiałów budowlanych.

Transport w Szczecinie – wyposażenie specjalne

Kupując specjalistyczny sprzęt wyślij go do serwisu, a w przypadku transportu w nowe miejsce możesz skorzystać z usługi transportowej w Szczecinie. Sprzęt i wyposażenie specjalne są przewożone zgodnie ze wszystkimi wymogami i przepisami bezpieczeństwa.

Przewozimy następujący sprzęt:

  • Medyczny.
  • Budowlany.
  • Dla handlu.
  • Dla gastronomii.
  • Transportowy.

Zatrudniamy prawdziwych fachowców, którzy wiedzą, jak prawidłowo transportować sprzęt medyczny i wielkogabarytowy sprzęt. Do transportu sprzętu budowlanego wykorzystywane są pojazdy specjalne do 3,5 tony, które różnią się wieloma cechami konstrukcyjnymi i ładownością. Dzięki naszej dużej flocie wiele naszych samochodów jest w ciągłym ruchu. Wykwalifikowani kierowcy z dużym doświadczeniem doskonale badają każdą trasę, omijają niebezpieczne odcinki drogi i wybierają najbliższą trasę. Sprzęt medyczny i inne ładunki zabezpieczone są specjalnymi zapięciami zabezpieczającymi przed upadkiem podczas jazdy.

Transport w Szczecinie – AGD i RTV

Wysyłka sprzętu AGD i RTV to jedna z najpopularniejszych usług naszej firmy. Świadczymy nie tylko usługi transportowe, ale również usługi pakowania, załadunku i rozładunku. Nasza kadra to doświadczeni i odpowiedzialni eksperci, którzy bezpiecznie przetransportują 70-calowy telewizor plazmowy lub dużą lodówkę.

Charakterystyka transportu sprzętu AGD

Duże urządzenia – pralki, lodówki, kuchenki gazowe, zamrażarki – muszą być transportowane w pozycji pionowej.
Ważne jest, aby odpowiednio spakować przedmioty i zabezpieczyć drzwi. Zabezpiecz bęben pralki specjalnymi śrubami. Telewizory plazmowe, monitory i inne delikatne urządzenia muszą być starannie chronione nie tylko przed wstrząsami, ale także przed wstrząsami.
Nie zaleca się układania razem pudełek zawierających sprzęt. Każdy powinien dobrze pasować do ciała i być zabezpieczony klipsami.
Pracownicy naszej firmy transportowej w Szczecinie rozumieją już wszystkie niuanse przewożenia takiego sprzętu. Posiadają duże doświadczenie w transporcie sprzętu AGD wszystkich typów, kształtów i rozmiarów. Zapakują wszystko profesjonalnie, ochraniając każdy szczegół i zapewniając niezawodną ochronę każdego przedmiotu podczas wysyłki. Ładowacze posiadają niezbędną wiedzę do transportu ładunków: pracują szybko i sprawnie, szanują swoich klientów i błyskawicznie rozwiązują wszelkie niestandardowe zadania. Wysyłka nie sprawi Ci żadnego kłopotu: zajmiemy się nie tylko transportem towaru czy mebli, ale także ich zapakowaniem, rozpakowaniem i montażem.

Co powiedzieć ekspertom szczecińskiej firmy transportowej?

Aby zapewnić szybką dostawę towaru, podczas rozmów telefonicznych z naszymi pracownikami, informuj o adresach załadunku i rozładunku, funkcjach wejścia do obiektu. Jeśli podasz przybliżoną wagę i wymiary swojego ładunku, dobierzemy najlepszy typ pojazdu. Podanie przy wypełnianiu wniosku danych o wymiarach drzwi, schodów i korytarzy ułatwi nam pracę i pozwoli obliczyć koszt transportu sprzętu.

Ekspozytory

20 czerwca 2022